Zabiegi na ciało

Czy Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej niż codzienna pielęgnacja? Dla nas to nie problem! W B SPA proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało. Oferujemy cały wachlarz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym skutecznie zredukujemy Twoje problemy. Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, ale też stres, zmęczenie czy reakcje wywołane zbyt intensywnymi ćwiczeniami nie sa dla nas wyzwaniem. W B SPA łączymy działanie sprzętu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów, a dzięki bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Masaże, rytuały, bandaże… wszystko po to, by osiągnąć efekt, na jakim zależy wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z naszych propozycji zabiegowych. Współczesna kosmetologia oraz dermatologia estetyczna dają nam niesamowite możliwości. Poprawa urody nie musi oznaczać inwazyjnych operacji, bólu i miesięcy spędzonych w domu. Aktualnie korzystamy z efektywnych, nieinwazyjnych, nowoczesnych i komfortowych dla klienta procedur. Każdy zabieg na ciało dobieramy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, estetyczne, wynikające ze wskazań medycznych i sportowych. W B SPA odpowiadamy na Wasze oczekiwania.

Masaże/zabiegi

Masaż jest jedną z najstarszych metod leczenia ciała. Taka forma terapii ma korzystny wpływ na cały organizm.

Bandaże Arosha

Bandaże Arosha to skuteczna broń w walce ze wszelkimi niedoskonałościami skóry.

Liporadiologia Vinci

Przy użyciu tej zaawansowanej aparatury hi-tech, proponujemy zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe, modelujące oraz ujędrniające wybranych partii ciała: brzucha, ud, pośladków czy ramion.

Masaż dla kobiet w ciąży

Nasza oferta zabiegowa dla kobiet w ciąży to nie tylko relaksujące rytuały i masaże ciała, ale także specjalistyczne zabiegi, które łagodzą różne dolegliwości towarzyszące kobietom w tym wyjątkowym okresie.