Pakiety zabiegowe

Zapraszamy do korzystania lub obdarowywania innych zabiegami, które u nas cieszą się największym powodzeniem. Pakiety zabiegowe zróżnicowaliśmy tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Pakiet można wykorzystać od razu, ale jest też możliwość jego dzielenia. Wykupione pakiety zabiegowe ważne są przez 3 miesiące od daty zakupu.

Pakiety zabiegowe są świetnym pomysłem na prezent. Sprawdzają się przy różnych okazjach: imieniny, urodziny, święta, Dzień Matki, Dzień Ojca… Również przyszłe mamy znajdą relaks dla siebie. Dla zapracowanych Pań i Panów także mamy rozwiązania.

Zindywidualizowane pakiety zabiegowe

Jeśli żaden z naszych pakietów zabiegowych nie spełni Państwa oczekiwań w 100%, możemy przygotować spersonalizowany, dedykowany pakiet, który trafi w oczekiwania obdarowanej nim osoby. Zapraszamy do nas na chwile relaksu, odnowy, oczyszczenia, pielęgnacji… Wystarczy zadzwonić: 795 555 795. Do zobaczenia.

Pakiet zabiegowy „Codzienna pielęgnacja”

Ten zestaw skomponowaliśmy z myślą o osobach, które chcą przeznaczyć swój czas na pielęgnację ciała, ale nie mają go zbyt  dużo. Dajemy więc to, co najlepsze w najkrótszym czasie.

Pakiet obejmuje:

Koszt: 340 zł, czas trwania: ok. 150 min

Pakiet zabiegowy „Chwila dla Ciebie”

To zestaw zabiegów, które na chwilę pozwolą Ci pomysleć tylko o sobie. Zapomnisz o codzienności, a my zapewnimy Ci pielęgnację połączoną z relaksem. Przeniesiesz się w inne miejsce, a potem wrócisz zrelaksowana/y do codzienności.

Pakiet obejmuje:

  • peeling całego ciała
  • masaż ciała
  • maska na ciało

Koszt: 400 zł, czas trwania: ok. 120 min

Pakiet  zabiegowy “Pełne oczyszczenie”

Zabiegi stawiające na  wyszczuplenie, detoksykację, zmniejszenie cellulitu, wygładzenie i nawilżenie ciała. Zadbamy też o Twoją twarz i przygotujemy ją na absorpcję aktywnych składników.

Pakiet obejmuje:

  • peeling całego ciała
  • drenaż limfatyczny ciała
  • zabieg detoksykujący
  • zabieg oczyszczający na twarz z peelingiem kawitacyjnym

Koszt: 420 zł, czas trwania: ok. 140 min

Pakiet zabiegowy “Uczta dla zmysłów”

Zestaw zabiegów pielęgnujących ciało i twarz połączony z pełnym relaksem. Bardzo przyjemne, dające odprężenie i jednocześnie zapewniające odpowiednie nawilżenie skóry.

Pakiet obejmuje:

Koszt: 660 zł, czas trwania: ok. 180 min

Pakiet zabiegowy „Przed imprezą”

Zestaw stworzony z najlepszych zabiegów na twarz i ciało. Tzw. zabiegi bankietowe, które sprawią, że będziesz błyszczeć w każdym towarzystwie.

Pakiet obejmuje:

  • zabieg na ciało „Zmysłowa rozkosz” (peeling z maską)
  • zabieg na twarz Intraceuticals

Koszt: 790 zł, czas trwania: ok. 180 min

Pakiet zabiegowy „Przyszła mama”

Zabiegi pomagające zachować piękny umysł i ciało w czasie ciąży. Zapewniają uspokojenie, odprężenie, pomagają zmniejszyć bóle mięśniowe. Pięknie nawilżają ciało i twarz.

Pakiet obejmuje:

Koszt: 420 zł, czas trwania: ok. 120 min