O nas

B SPA – BO PIĘKNO JEST W NAS

Wszystko zaczęło się od poszukiwania… piękna. Tkwi ono w różnorodności i detalach, a przede wszystkim w każdym z nas. My odnajdujemy je w zabiegach przynoszących korzyści najbardziej wymagającym skórom, kosmetykach odpowiadających największym wyzwaniom. W B SPA pracujemy na najlepszych kosmetykach na rynku. Sięgamy po propozycje francuskich, włoskich, amerykańskich marek, polecanych przez najwybitniejszych na świecie dermatologów. Stawiamy na indywidualną diagnozę i profesjonalne, w pełni zindywidualizowane podejście. Naszym wyzwaniem jest satysfakcja i zadowolenie klienta.

Nasza wiedza oraz wciąż pogłębiane umiejętności pozwoliły na selekcję najnowocześniejszych technologii oraz najskuteczniejszych rozwiązań, aby oferować najwyższej jakości pielęgnację.

Jesteśmy tutaj dla Państwa. Nasi eksperci są pasjonatami, którzy chętnie się doskonalą, pogłębiają swoja wiedzę, by otoczyć Państwa profesjonalną opieką, zaproponować usługi, dzięki którym od razu będą Państwo widzieć korzyści, a to z kolei przełoży się na zadowolenie z naszych usług. A właśnie ono jest dla nas najważniejsze!

Wszystkie zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością, a podczas rytuałów dbamy o najmniejsze detale. W swojej ofercie proponujemy m.in. zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże, rytuały relaksacyjne, pielęgnację dłoni i stóp, a także makijaż i stylizację rzęs.

B’ SPA ul. Sarmacka 6 lok. 19j, Warszawa

B SPA to także miejsce spotkań, organizacji eventów firmowych i prywatnych, wieczorów panieńskich czy spotkań z przyjaciółmi. Ogromna pasja, wciąż doskonalone umiejętności i indywidualne podejście do każdego klienta, to nasz przepis na SPA doskonałe.

Zadowolenie i relaks naszych GOŚCI stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy też o wyjątkową atmosferę, którą wzbogacamy aromatyczną kawą i odprężającą herbatą.

Do zobaczenia w B SPA. Zapraszamy!

Karina Zadęcka

Karina Zadęcka

kosmetolog

Monika Ksionek

Monika Ksionek

masażystka, fizjoterapeutka

Tomasz Mankiewicz

Tomasz Mankiewicz

lekarz medycyny estetycznej