Dermaquest

Dermatologiczne spojrzenie na piękno!

Dermaquest to amerykańska marka profesjonalna gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry. To kwintesencja najnowszych osiągnięć w świecie kosmetologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Bez parabenów i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Jako pierwszy, Dermaquest zastosował roślinne komórki macierzyste w formie liposomów i ekstraktów roślinnych, które odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej.

SheerZinc SPF 30 Tinted-Nude (terapeutyczny krem BB z cynkiem SPF 30)

Tlenek cynku, dzięki właściwościom kojącym i przyspieszającym regenerację, doskonale sprawdza się w terapii skóry alergicznej i wrażliwej. Przy regularnym stosowaniu ogranicza łojotok, błyszczenie się skóry i powstawanie niedoskonałości. Świetnie sprawdza się w przebiegu trądziku pospolitego i różowatego.

Wyjątkowe połączenie filtrów mineralnych  chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Rewelacyjny po zabiegach estetycznych, peelingach, mikrodermobrazji i laserach. Bezpieczny dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji. Delikatnie wyrównuje koloryt, a skora wygląda jak muśnięta słońcem.

Korzyści: optymalna ochrona przed promieniowaniem; koi i łagodzi podrażnienia; przyspiesza regenerację i gojenie się skóry; łagodzi zmiany trądzikowe w trądziku pospolitym i różowatym, zapobiega powstawaniu przebarwień, przy regularnym stosowaniu ogranicza łojotok i błyszczenie się skóry.