Zabiegi pielęgnacyjne przed wyjazdem. Nie zapomnij!

Kto z nas nie kocha odpoczywać? Dodatkowo: odpoczywać podczas urlopu, cieszyć się piękną pogodą? Przy okazji podziwiać przyrodę. Nie myśleć, że jeszcze tyle przed nami do zrobienia…

czytaj więcej

Kosmetolog doradzi w doborze kosmetyku

To pytanie pewnie niejednokrotnie zadawaliśmy sobie, znajomym, koleżankom. Czekaliśmy aż ktoś pierwszy z grona znajomych sięgnie, przetestuje i ewentualnie poleci albo powie: „nie kupuj tego”.

czytaj więcej

Przekłuwamy uszy!

Szukasz bezpiecznego sposobu na przekłucie uszu? Dobrze trafiłeś. Ten artykuł zdecydowanie pomoże Ci podjąć jedną z ważniejszych decyzji przed ingerencją w swoje ciało lub w ciało Twojego dziecka. Tu liczy się bezpieczeństwo i zdrowie, a dzieci są zawsze prawdziwym wyzwaniem.

czytaj więcej

Manicure i pedicure. Co z moimi paznokciami?

To pytanie, które zadajemy sobie kilka czy nawet kilkanaście razy dziennie w roku. Wiosna jest takim momentem, w którym patrzymy na swoje paznokcie i trochę żałujemy, że tak mało poświęciliśmy im czasu.

czytaj więcej

Jakie kosmetyki po 40.?

Jak trudno zatrzymać czas, wiedzą wszyscy. Dobrze słyszeć od znajomych, znajomych znajomych czy nowo poznanych osób, że dobrze się wygląda. I trwa dobry dzień… No właśnie. Dzień. Skóra oświetlona promieniami słońca, pod makijażem, z tak modnym efektem „glow”. A wieczorem? Przy porządnym oświetleniu łazienkowym?

czytaj więcej