Masaż

Masaż jest jedną z najstarszych metod leczenia ciała. Taka forma terapii ma korzystny wpływ na cały organizm. Działa m.in. na układ ruchu, skórę łączną, tkankę tłuszczową, a także układ krwionośny i chłonny. Relaksuje, rozluźnia mięśnie, zmniejsza ból, redukuje napięcie i stres. Poprawia odżywienie skóry, ułatwia przepływ krwi i limfy. To również najprzyjemniejsza forma odpoczynku. Atmosfera naszych zabiegów przeniesie Cie w świat relaksu i odprężenia. Ukoi dusze i ciało przy dźwiękach spokojnej muzyki i blasku świec. Podaruj sobie chwile przyjemności. 

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny przeznaczony jest dla osób u których występują zespoły bólowe kręgosłupa, nadmierne napięcie mięśniowe i przeciążenia. Rozluźnieni obolałe tkanki przynosząc ulgę i ukojenie

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to cudowna chwila wytchnienia i odprężenia. Idealny sposób na zmęczenie fizyczne jak i psychiczne. Delikatne i płynne ruchy podczas masaży wyciszą emocje i regenerują siły. Doskonale rozwiązanie dla osób, które żyją w ciągłym biegu i stresie. 

Masaż świecą

Masaż ciepłą, aromatyczna świecą doskonale relaksuje, a zapach olejków pobudza wszystkie zmysły. Skora staje sie nawilżona i aksamitna w dotyku. 

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami wykazuje dobroczynny wpływ na mięśnie i układ krążenia. Rozgrzane kamienie bazaltowe układa sie na przebiegu punktów energetycznych usprawniając przepływ energii w organizmie. Pozwala to na odzyskanie sił witalnych i głębokie odprężenie. Idealny sposób na długie jesienne i zimowe wieczory. 

Masaż Lomi – Lomi

Lomi Lomi Nui to masaż całego ciała wywodzący się z hawajskiej tradycji. To holistyczny rytuał jednoczący umysł i ciało. Napełnia ciało i umysł energią nowej jakości, dając poczucie błogości i szczęścia. Masażystka wykorzystując przedramiona w sposób płynny masuje całe ciało. Masaż ten polecamy również osobom lubiącym mocniejszy ucisk. Lomi – Lomi koi nerwy, usuwa negatywne emocje, łagodzi niepokój, wycisza złe myśli. Reguluje pracę układu nerwowego, pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Przywraca spokój, optymizm i chęć do działania. Relaksuje, wycisza i odpręża. Likwiduje stres. Pielęgnuje i odżywia skórę. Rozgrzewa mięśnie i zmniejsza ich napięcie. Przynosi ulgę w bólu – zmniejsza bóle mięśniowe, migrenowe i bóle kręgosłupa. Pobudza krążenie i metabolizm.

Masaż karmelowo – czekoladowy

Odprężający masaż ciała z masłem z białej czekolady z dodatkiem słodkiego karmelu. Prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Masaż uspokaja system nerwowy, pobudza krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie, zmniejsza lęk i napięcie oraz doskonale poprawia nastrój. Intensywnie nawilża i wygładza ciało. Doskonały do skóry wrażliwej i delikatnej.

Masaż sportowy

Masaż pomaga osobom aktywnym fizycznie w utrzymaniu formy, zapobiega kontuzjom oraz wspomaga organizm przed, w trakcie i po wysiłku. Stosujemy mocne i silne techniki masażu dobierając je odpowiednio do każdej osoby indywidualnie, w zależności od uprawianej dyscypliny i cyklu treningowego. 

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to uciskowy masaż, który usprawnia przepływ limfy i płynów w organizmie. Przyspiesza proces oczyszczania organizmu, zapobiega zastojów, pomaga w walce z cellulitem. Zalecany dla osób z opuchniętymi kończynami i obrzękami. 

Masaż bańką chińską

Masaż próżniowy za pomocą v specjalnej bańki to doskonały sposób na walkę z cellulitem. Wykorzystując metodę zasysania skóry i tkanek poprawia ich ukrwienie, elastyczność i napięcie, likwiduje cellulit. Najlepsze efekty uzyskamy stosując całą serię 10-12 zabiegów przynajmniej raz w tygodniu. 

Masaż antycellulitowy

Manualny masaż antycellulitowy to dobór specjalnych technik, które mają na celu usprawnienie przepływu krwi i limfy, dotlenieniu komórek tłuszczowych zmienionych chorobowo. Uelastycznia i napina skórę poprawiając jej wygląd. Zalecana seria 10 zabiegów. 

W swojej ofercie posiadamy możliwość tworzenia indywidualnie dobranych pakietów zabiegowych i masaży dostosowanych do Twoich potrzeb. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu

ul. Sarmacka 6 lok. 19j, Warszawa
tel.: 795 555 795
email: salon@b-spa.pl
pon.-pt. 9.00 – 21.00, sob. 9.00 – 16.00

wejście od ul. Oś Królewska

Wszystkie prawa zastrzeżone.