Bandaże Arosha

Bandaże Arosha to skuteczna broń w walce ze wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty, włoskiej firmy Arosha, tworzą niezwykle skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.

Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry. Do wyboru mamy kilka rodzajów bandaży, dzięki czemu możemy indywidualnie dopasować terapię do danego problemu i rodzaju skóry.

W skład zabiegu wchodzi:
– kwasowy peeling ciała – wygładza skórę, pozostawiając ją atłasową, stymuluje odnowę komórkową, ampułka lub serum na punkty krytyczne,
– bandaż termo-aktywny – owija ciało 14-metrowym „objęciem”, poprawiając mikrokrążenie,
– antycellulitowy masaż łącznotkankowy lub przemasowanie ciała.

Rodzaje bandaży Arosha:

Aqua drain

Zabieg drenujący z solą z Morza Martwego. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmów, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Daje efekt utraty do – 3 cm, nawet po pierwszym zabiegu.

Slim cel

Zabieg wyszczuplający, z kofeiną i ekstraktem z guarany. Stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii oraz poprawia mikrokrążenie krwi.

Cel term

Zabieg rozgrzewający, redukujący cellulit z wyciągiem z algi brunatnej i z kofeiną. Daje efekt wyszczuplenia, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę.

Lipho cel

Zabieg wyszczuplający na cellulit. Połączenie kofeiny i L- karnityny zmniejsza objętość trójglicerydów i adipoytów. Skuteczny w walce z cellulitem włóknistym oraz w przypadku zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

Firm up

Bardzo bogaty w składniku aktywne zabieg ujędrniający. Pomaga złagodzić objawy spowodowane przez retencje wody i cellulitu. Działa przeciwutleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modelują sylwetkę.

Lift plus

Zabieg odbudowujący ze spiruliną i mikorolagami. Dzięki specjalnym właściwością gonów stymuluje aktywność fibroblastów, regenerując skórę, nadając jej elastyczność i napięcie. Wspomaga kuracje antystarzeniowe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu

ul. Sarmacka 6 lok. 19j, Warszawa
tel.: 795 555 795
email: salon@b-spa.pl
pon.-pt. 9.00 – 21.00, sob. 9.00 – 16.00

wejście od ul. Oś Królewska

Wszystkie prawa zastrzeżone.