Zabiegi KOFRETOWE

Złożone zabiegi dla najbardziej wymagających Klientek są już dostępne w salonie B-Spa. Wybierz opcję dla siebie w zależności od tego, czego najbardziej potrzebuje Twoja skóra. Oczywiście my Ci pomożemy.

AQUAWEAR

Wszechstronny, innowacyjny i profesjonalny zabieg idealny na problem utraty wody i braku lipidów w skórze. Ten kompleksowy system zaprojektowano tak, by stymulować naturalny proces nawilżania skóry. Jego celem jest przywrócenie blasku skórze odwodnionej i  a-lipidowej. Oleje roślinne natychmiast wygładzają skórę i głęboko ją nawilżają. Skóra po zabiegu jest wzmocniona, nawodniona, ma widocznie poprawiony koloryt i jest chroniona przed czynnikami zewnętrznymi.

ZABIEG PURE VIT-C

Odmładzający zabieg witaminowy z witasferami dla każdego rodzaju skóry. Zawiera czystą witaminę C, która jest najlepszą kuracją przeciw wolnym rodnikom, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu, ujędrnienia tkanki oraz poprawia stan skór narażonych na fotostarzenie. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona i napięta.

ZABIEG PEPTIDE LIFT

Silnie liftingujący zabieg przeznaczony do skóry dojrzałej, z widocznymi oznakami wieku. Dzięki zastosowaniu peptydów biomimetycznych zmarszczki mimiczne zostają wygładzone i zredukowane. Aktywny węgiel silnie odtoksycznia i oczyszcza skórę, pozostawiając ją rozjaśnioną i gładką. Wyciąg z cykorii spowalnia proces starzenia i chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Zabieg znakomicie sprawdzi się przed ważnym wyjściem.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu

ul. Sarmacka 6 lok. 19j, Warszawa
tel.: 795 555 795
email: salon@b-spa.pl
pon.-pt. 9.00 – 21.00, sob. 9.00 – 16.00

wejście od ul. Oś Królewska

Wszystkie prawa zastrzeżone.